Falco Movie Bes Kallaku

U tha se “Loku Film” që është kompania e Bes Kallakut do të realizojë një film, ku sigurisht Be…. Duket se për "inat" të Ermal Mamaqit, Bes Kallaku ka vendosur të realizojë një film mafiozësh. But in an interview for ABC News' Summer Edition, Kallaku denied it. Aktori ka publikuar rreth orëve të para të mëngjesit, një foto nga xhirimet dhe prapaskenat e filmit. Në këtë film janë përfshirë shumë personazhe të njohur shqiptarë. Gent Fatali, Pristina. File Name: Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD]. hd 10000 tv. Ju bashkëkombës të Kosovës, Shqipërisë […]. Aktualisht në kinema po transmetohet filmi “Falco” ndërsa në fund të janarit i gjithë publiku po pret filmin tjetër të Ermal Mamaqit “I love Tropoja”. derhemi @olsibylyku1 @eduartgrishaj @lorinterezi @rashelkolaneci @besa. Kinema Millennium Shkoder! 19. 14 MB / Bes Kallaku 16 Falco-Rock Me Amadeus mp3 Duration 4:09 Size 9. Filmi ka një kast shumë të njohur aktorësh nga Showbizi dhe tematika është një pasqyrim i realitetit shqiptar, sjellë në mëny. Qefi Qefi: Comments. 340,660 likes · 485 talking about this. Bes Kallaku. Übersetzung des Liedes „Skifterja zemrës" (Bes Kallaku) von Albanisch nach Italienisch. Falco - Bes Kallaku Movies Preview Falco - Bes Kallaku. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. #Falco #movie #comedy #fun #crazy @arben. Aktualisht, është duke punuar mbi shfaqjen televizive BE Cafe në Klan TV. Looking at the main character, you realize how connected he is to the philosophy …. Falco 2019-Film i plote. Tu, tu falco mio. Për ta, kjo do të jetë dalja e tyre e parë në ekran si aktorë. bes kallaku bleona qerreti cine cinema falco film game movie game movie 2019 game movie online kinema Kinematografia movie movies movies 2018 movies 2019 ora news rtv ora silver spoon January 11, 2020. Bes Kallaku Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video) 3:38 Bes Kallaku ft. Filmi i plote HD. Part of Bes Kallaku's "Falco" movie, in addition to actors like Arben Derhemi, Albano Bogdo or Olsi Bylyku, will also be known characters, such as Bleona for example. HD I Got Five on it 3. kodra @bee_audio_pro etj etj. Mbrëmë u bë premiera e filmit "Falco" të Bes Kallakut. One common working night his phone rang announcing him that he is given the deputy mandate which belongs to him. Ai së bashku me Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër të një vajze të quajtur, Ajka, të cilën e quajnë si suksesin më të madh në jetën e tyre. 1k Likes, 258 Comments - Bes Kallaku (@bes_kallaku) on Instagram: "#Falco the movie, @velipojagrandeuroparesort". Në këtë film do luajë edhe Bleona Qereti e cila gjatë kësaj kohe na ka zbuluar edhe pamjen me të cilën do shfaqet në film. Pjesë e filmit 'Falco', Bes Kallaku zbulon sa e pagoi Bleona Qeretin Publikuar tek: showbiz-lifestyle , më 14:03 04-09-2019 Aktori i njohur Bes Kallaku prej disa kohësh po punon për filmin e tij "Falco". ‘Falco’ punon në Itali dhe ka një ndërmarrje pastrimi dhe gjelbërimi. Bes Kallaku që së fundmi i është futur edhe aktrimit, shumë shpejt do të vijë në treg me një film humoristik. Falco koncert videók letöltése. Besi ka kohë. falco film, falco filmi i plot, falco film i plot, falco film shqip, falco film online, falco film i plote free, falco film i plot shqip, falco film download, falco filmi bes kallaku, falco filmi online-----Falkovideo Film 4 Download ->>> DOWNLOAD-----falkovideo part1 film 2. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Nov 6, 2019 at 8:51 am PST 'Falco will be a breakthrough,' Besi wrote, pointing out, among other things, that the soon-to-be-released film will be a real success and will cause a lot of laughter in the public. Ky i fundit ka qenë i ftuar në emisionin "Wake Up" ku është pyetur për filmin dhe nuk është lënë pa u ngacmuar edhe për pagesat e kastit të aktorëve, që përfshin emra si Bleona Qereti, Arben Derhemi, Albano Bogdo, Olsi Bylyku, Margent Çaushi, Drane Xhai. Cuore, tu il cuore. Falco - Bes Kallaku Movies Preview Falco - Bes Kallaku. TIRANE Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin ‘Falco’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. TIRANË-Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit "Falco" që pritet të dalë së shpejti në kinema. ONLINE DOCTOR SRI LANKA FORUM - Online medical help in Sri lanka 10570583_74342587572142e1_1143574901_n. Siç dhe e dimë tashmë, emra të njohur si Bleona Qerreti e Arben Derhemi, si dhe personazhe të njohur të showbizit shqiptar janë pjesë e këtij prodhimi. derhemi @olsibylyku1 @eduartgrishaj @lorinterezi @rashelkolaneci @besa. Gjithashtu, në kastin e aktorëve do të jenë dy këngëta. Online falco koncert videók letöltése egyszerűen és gyorsan akár mobiltelefonra is mp4 és mp3 formátumban a legnagyobb videó megosztó oldalakról mint a youtube, videa, indavideo, facebook, instagram A falco koncert videókat természetesen megnézheted online is itt az oldalon. Bes Kallaku na prezantoi me filmin e ri, por tashmë zbuluam edhe rolin e Xhensilës Publikuar më: 19:44 11-06-2019 Bes Kallaku na surprizoi të gjithëve me vendimin e tij për t’iu futur industrisë kinematografike dhe për më tepër me kompaninë e tij “Loku Film”. Kush nuk e ka pare ende mund te gjej filmin e BES KALLAKUT , tek linku falas pa pagese. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i "Skifterit". Ndonëse të gjitha këto arritje bëjnë që kinematografia në vendin tonë të ketë një ngritje u poërfol shpesh se midis Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit nisi një rivalitet që nga postimet në sheshxhirim duke e thelluar edhe më tepër dyshimin pasi Ermal Mamaqi nuk ishte prezent në premierën e “Falco”. If you are a human seeing this field, please leave it empty. One common working night his phone rang announcing him that he is given the deputy mandate which belongs to him. al” shkruan se bëhet fjalë për Luana Vjollcën dhe Blendi Fevziun. Bes Kallaku është padyshim një aktor i suksesshëm në fushën e humorit, një personazh mjaft i dashur nga publiku, i cili ka ditur si të rrëmbejë zemrat e tyre që në fillimet e tij. "Falco" nga Bes Kallaku, review-ja e filmit (spoiler free) November 25. CPU: Intel. Bes kallaku fb keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of › falco bes kallaku full movie › 0123movies hub falco. Mbrëmjen e kaluar më 20 nëntor, Bes Kallaku kishte premierën e filmit të tij të parë "Falco" Përveç kastit të aktorëve, Besin e shoqëronin edhe familjarët e tij, Xhensila sigurisht, motra, por edhe një vajzë shumë speciale në jetën e tij E si mund të mungonte AjkaXhensila dhe Besin kishin marrë edhe Ajkën në premierën e filmit dhe për herë të parë e prezantuan me. Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku nuk i ka ende të qarta idetë se si do të paraqitet në të ardhmen tek publiku i gjerë. Bes Kallaku zbulon kur do të dalë në kinema filmi 'Falco' camera phone cine cinema film free game movie game movie 2019 game movie online kinema movie movies. Ditën e sotme ai ka zbuluar për të gjithë se biletat e filmit kishin dalë në shitje, për transmetimin e tij në datën 20 nëntor. Përveç personazheve humoristikë që interpreton, Besart ka …. Prej kohësh ai ka nisur xhirimet e filmit të parë si producent dhe njëkohësisht edhe si aktor dhe në datën 20 Nëntor do të jetë edhe premiera e. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jul 6, 2019. Aktori i humorit, Bes Kallaku, i ftuar tek ‘Rudina’ ka folur ndër të tjera për filmin e tij të parë, ‘Falco’ dhe për jetën e tij private ky tema kryesore ishte Xhnsila dhe vajza e tyre Ajka. Ditën e sotme aktori i njohur Bes Kallaku feston ditëlindjen. “Falco” @falco_themovie. Bes Kallaku ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në RTV Ora. Filmi është një pasqyrim i realitetit shqipar, i sjellë me nota komike. Bes Kallaku zbulon gjithçka per filmin e tij të ri, “Falco”| ABC News Albania Falco - Bes Kallaku Filmi i plote (2020) - Linkun e gjeni tek pjesa e pershkrimit Film - BALKAN SCAM 4 - ( 2019 - Full mow ). Bes Kallaku: Bebe Rexha, bekuar që erdhe dhe kush të solli. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. Bes Kallaku: “Ah jo, nuk ka qenë aktor, por në Premierë ka qenë. islami @hutaledia @a2maci @ornelakaraj @heart_of_art__ @mario_vargo @ened_kuka @adi. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] - Duration: 108 seconds. Shiko filmin "Falco" nga Bes Kallaku online ne www. Por sa është paguar Bleona për të qenë pjesë e filmit dhe çfarë roli do të luajë ajo? Bes Kallaku foli sot i ftuar në emisionin "Rreze. The life story of 80s Austrian superstar Falco, the man behind the monster hit "Rock me, Amadeus". Falco The Movie. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer 2 [HD] by Fohm7AOlVi Download: FAKCO 2019 - Bes Kallaku by Q8i8TNE7XL Download: Tags: FAKCO 2019 - Bes Kallaku. Ketu mund ta gjeni filmin Falco nga Bes Kallaku. Kallaku ka. Aktualisht, është duke punuar mbi shfaqjen televizive BE Cafe në Klan TV. Loading Unsubscribe from FilmSeriale24? Cancel Unsubscribe. Aktori Bes Kallaku po përgatitet për publikimin e filmit të tij të parë "Falco". Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i “Skifterit”. Falco jeanny videók. Film komedia që pritet të sjellë së shpejti Bes Kallaku, duket se do të mbajë në radhën e kastit të aktorëve dy emra mjaft të njohur të televizionit shqiptar. U mbajt ditën e djeshme premiera e filmit të parë të aktorit shumë të dashur për publikun, Bes Kallakut. Kallaku ka zbuluar sot dhe një tjetër personazh të njohur shqiptar që do të jetë pjesë e filmit. © Copyright 2020 Falco The Movie - All rights reserved. They have one child. com [HD] "SEDER" - FILMI I PLOTE ( WITH ENGLISH SUBTITLES ) OFFICIAL MOVIE [HD] - Duration: Bes Kallaku - Parajsa e Skifterave 2016. Siç dhe e dimë tashmë, emra të njohur si Bleona Qerreti e Arben Derhemi, si dhe personazhe të njohur të showbizit shqiptar janë pjesë e këtij prodhimi. Mbrëmë u bë premiera e filmit “Falco” të Bes Kallakut. 615,231 likes · 44,868 talking about this. "Stafi i filmit Falco. During the filming with the wonderful staff. Bes Kallaku, Tirana, Albania. Mbrëmë u bë premiera e filmit "Falco" të Bes Kallakut. Besart Kallaku is an actor and writer, known for Falco (2019), Pit Stop Mafia (2016) and Lazarat (2019). Megjithatë, Bora Zemani është bërë kurioze dhe i ka drejtuar një pyetje të drejtpërdrejtë aktorit të humorit. Artisti hyri në Instagram për të zbuluar pamjet e para dhe për të thënë se pas lëshimit të këtij filmi, do të 'plasin' të qeshura të mëdha. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Filmi i plote HD. com 22/07/2019, 13:06 22/07/2019 Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Loading Unsubscribe from FilmSeriale24? Cancel Unsubscribe. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Bes Kallaku ka zbuluar ditën e sotme trailerin e filmit “Falco”, që pritet të dalë së shpejti në kinema. 5 milion lekë dhe fitimet e biletave të "Falco", Bes Kallaku jep premtimin për banorët e Bubqit. Bes Kallaku bën pjesë të filmit të tij reperin e famshëm shqiptar 16 gusht 2019 - 18:50 Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet "Falco the movie". mov @sonshalci @albertkocaj @ergyspenxha @arjolademiri @dard. Por në të vërtetë sukseset e tij profesionale nuk kanë mbaruar ende. He has been married to Xhensila Myrtezaj since 2017. Falco Bes Kallaku Film I Plot Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Falco Bes Kallaku Film I Plot Video. Po ashtu edhe në film luajnë shumë aktorë të njohur si Arben Derhemi, Gent Hazizi, Olsi Bylyku, Albano Bogdo etj. To connect with Bes Kallaku, join Facebook today. Dhe një nga ata është dhe këngëtarja e njohur Elvana Gjata, e cila e ka uruar Besin me anë të një postimi në Instastory. Bes Kallaku … Falco: Bleona Qerreti … Frida Kodra : Arben Derhemi … Vlonjati: Albano Bogdo … Gjirokastriti : Olsion Bylyku … Palla: Krist Prenga … Anestezisti : Rashel Kolaneci … Sekretarja : Sara Kolami … Gazetarja : Drane Xhai … Nona : Margent Caushi … Fieraku : Nadege Ndjebayi … Shoqeruesja : Olti Curri …. Bes Kallaku është një nga aktorët e humorit më të dashur për publikun. Në këtë film do luajë edhe Bleona Qereti e cila gjatë kësaj kohe na ka zbuluar edhe pamjen me të cilën do shfaqet në film. TIRANE Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin 'Falco', në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. to Watch Full Movies and Tv Series Online for Free. HD A Room Full of Nothing. Prej disa javësh është njoftuar se Bes Kallaku do të sjellë filmin e tij "Falco" dhe xhirimet tashmë kanë nisur. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. Shiko filmin "Falco" ne www. Ai vendos që të krijojë partinë e tij me "çunat problematikë" dhe arrin të fitojë dhe të bëhet forcë qeverisëse, duke i premtuar elektoratit dhe shqiptarëve që kjo forcë politike dhe kjo qeveri do të ndalojë. HD LEGO DC: Shazam - Magic & Monsters. Mbrëmjen e sotme aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka udhëtuar drejt Prishtinës së bashku me kastin e aktorëve të filmit ‘Falco’ dhe partneren e tij, Xhensila Myrtezaj, për të mbajtur atje premierën e projektit kinematografik, të realizuar disa muaj më parë. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i “Skifterit”. falco film, falco filmi i plot, falco film i plot, falco film shqip, falco film online, falco film i plote free, falco film i plot shqip, falco film download, falco filmi bes kallaku, falco filmi online-----Falkovideo Film 4 Download ->>> DOWNLOAD-----falkovideo part1 film 2. Reagimet e të. Po ashtu edhe në film luajnë shumë aktorë të njohur si Arben Derhemi, Gent Hazizi, Olsi Bylyku, Albano Bogdo etj. Por pas prezantimit te filmit u vu re mungesa e Ermal Mamaqit ne premieren e filmit. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet "Falco the movie". Albanian comedian, musician, and soccer player. Uploader: Bes Kallaku. 'Falco’ së shpejti në kinema, Bes Kallaku publikon datën 14:50 , 12/11/2019 Prej disa kohësh aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, lajmëroi publikimin e filmit të tij të parë, “Falco”. U mbajt ditën e djeshme premiera e filmit të parë të aktorit shumë të dashur për publikun, Bes Kallakut. Bes Kallaku heq nga këmbët atletet e veta dhe ia dhuron një burri në Shqipëri. Ditën e sotme ai ka zbuluar për të gjithë se biletat e filmit kishin dalë në shitje, për transmetimin e tij në datën 20 nëntor. derhemi @olsibylyku1 @eduartgrishaj @lorinterezi @rashelkolaneci @besa. "Pas me shum se … Continue reading Publikohet traileri i filmit "Falco", Bes Kallaku ka një. Aktori njëherësh këngëtari i njohur shqiptar Besart Kallaku, ka publikuar trailerin e filmit të tij më të ri “Falco The Movie” Për skenarin dhe regjinë është përkujdesur vetë Besarti dhe i takon zhanrit komedi, transmeton Gazeta Sinjali. The story of the movie I had been working with the film script for over 2 and a half years. Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit “Falco” që pritet të dalë së shpejti në kinema. Falco (2019) cast and crew credits, including actors, actresses, directors, writers and more. Në premierën e 'Falco', Bes Kallaku ka një mesazh të madh për publikun. OK, I Understand. Bes Kallaku tregon shifrën që ka paguar Bleonën në film Paparazzi, Slider. 24 November 2019 Bes Kallaku e lavdëron Bleona Qeretin. Filmi është me regji dhe skenar të Besit dhe në të luajnë Bes Kallaku, Bleona Qerreti, Arben Derhemi, Albano Bogdo, Olsion Bylyku, Krist Prenga, Rashel Kolaneci, Sara Kolami, Drane Xhai, Margent Caushi, Nadege Ndjebayi. Pjesë e filmit 'Falco', Bes Kallaku zbulon sa e pagoi Bleona Qeretin Publikuar tek: showbiz-lifestyle , më 14:03 04-09-2019 Aktori i njohur Bes Kallaku prej disa kohësh po punon për filmin e tij "Falco". 21 November 2019. Pak ditë më parë mësuam se Bes Kallaku dhe Olsi Bylyku po vijnë me një projekt të madh kinematografik. Filmi mban titullin “Falco” e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. Madje së fundmi ai ka promovuar filmin komik “Falco”, i cili po pritet shumë mirë nga publiku, shkruan Indeksonline. I ngjajshëm “Do ta marr te ekipi …. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i “Skifterit”. If you are a human seeing this field, please leave it empty. Klajdi Haruni - Skifterja zemres 2:52 Bleona - #HATERS Ft. Bes Kallaku ka publikuar trailer-in e filmit të tij të ri "Falco The Movie" që pritet të dalë shumë shpejt në kinema. Ditën e sotme ai ka zbuluar për të gjithë se biletat e filmit kishin dalë në shitje, për transmetimin e tij në datën 20 nëntor. Besart "Bes" Kallaku (lindur më 20 nëntor 1985) është një aktor shqiptar, komedian, futbollist, i cili ka luajtur si një sulmues për klubin shqiptar Shënkolli. 63 MB MB / Fue subido 03 Jan, 2014 meses por opus y actualmente cuenta. Ti në filmin “Falco” i kishe të gjithë”. Oraret e sotme ne Cineplexx. 415,962 views; 6 months ago; 9:43. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] - Duration: 108 seconds. They have one child. Gezuar Baftjar: 3. Play Full Download Fast Download. Në këtë film do luajë edhe Bleona Qereti e cila gjatë kësaj kohe na ka zbuluar edhe pamjen me të cilën do shfaqet në film. HD A Room Full of Nothing. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet "Falco the movie". mov @sonshalci @albertkocaj @ergyspenxha @arjolademiri @dard. Por pas prezantimit te filmit u vu re mungesa e Ermal Mamaqit ne premieren e filmit. falco bes kallaku online free See also: Keyword List - Page 80,067 If none of the results above match your query, feel free to try another search using a different search term. Komedia me e bukur shqiptare. The story of Falco Laçi the Hawk the famous character who makes his living by robbing Italians wealthy people' s houses. January 12 ·. Ermal Mamaqi i ftuar në emisionin "Mos i fol shoferit", përveç filmit të tij më të ri " I Love Tropoja", ka folur edhe për filmin që ka bërë miku i tij Bes Kallaku "Falco". Traducción de 'Skifterja zemrës' de Bes Kallaku del Albanés al Italiano. Komediani bashkë me ekipin e tij kanë punuar për një kohë të gjatë për realizimin e tij e për të cilin pritet të ketë shikueshmëri të lartë. Teksa ishte i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Bes Kallaku nuk mund ti shpetonte pyetjeve mbi filmin e tij te ri. Që prej qershorit të këtij viti, Bes Kallaku njoftoi se prej 2 vitesh po merret me projektin e ri kinematografik, filmin e quajtur "Faclo". Check out Falco on Amazon Music. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i “Skifterit”. Falco was hesitant, since the track is a German-language song about drug consumption that combines rap verses with a sung chorus. Fotografinë e ka publikuar vetë ai në Instagram dhe dyshja shihen të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit. Scroll below to learn details information about Bes Kallaku's salary, estimated earning, lifestyle, and Income reports. Free 5-8 business-day shipping within the U. Nga postimet në rrjetet sociale e kemi parë një pjesë të mirë të kastit të aktorëve dhe pjesë e tij. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] by TIR6bCWVk7 Download: I Love Tropoja - Film Nga Ermal Mamaqi by G6IQZDoI6K Download: FALCO THE MOVIE - OFFICIAL MOVIE. Në këtë postim nuk kanë munguar falenderimet e aktorit të humorit për të gjithë ata që asistuan në realizimin e filmit. 12 ora 11'00 , 18'30 "Falco"Nje film nga Bes Kallaku. Bes Kallaku ka publikuar trailer-in e filmit të tij të ri "Falco The Movie" që pritet të dalë shumë shpejt në kinema. Në premierën e filmit Falco, Bes Kallaku ka dy fjalë për Altin Bashën dhe Agron Llakajn. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet "Falco the movie". Accessibility Help. Traduzione di "Skifterja zemrës" Albanese → Italiano, testi di Bes Kallaku. Falco del cuore. FILMI FALCO 2019 ONLINE. A few days ago, Bes Kallaku informed the news that he is working on a new cinematic project He discovered that the movie would be called "Falco" and that he has been working for two and a half years Finally, invited to "Mirage", Besi discovered more about this promising project He confessed that the film is the comedy genre and everything, starting from the main character, the screenplay to. bes kallaku bleona qerreti cine cinema falco film game movie game movie 2019 game movie online kinema Kinematografia movie movies movies 2018 movies 2019 ora news rtv ora silver spoon January 11, 2020. islami @hutaledia @a2maci @ornelakaraj @heart_of_art__ @mario_vargo @ened_kuka @adi. Mbrëmjen e sotme aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka udhëtuar drejt Prishtinës së bashku me kastin e aktorëve të filmit ‘Falco’ dhe partneren e tij, Xhensila Myrtezaj, për të mbajtur atje premierën e projektit kinematografik, të realizuar disa muaj më parë. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. falco bes kallaku netflix See also: Keyword List - Page 79,858 If none of the results above match your query, feel free to try another search using a different search term. Ndërsa […]. Besart “Bes” Kallaku (lindur më 20 nëntor 1985) është një aktor shqiptar, komedian, futbollist, i cili ka luajtur si një sulmues për klubin shqiptar Shënkolli. Aktori shqiptar largohet nga xhirimet e filmit sepse kishte frikë nga gjarpri. Duket se për "inat" të Ermal Mamaqit, Bes Kallaku ka vendosur të realizojë një film mafiozësh. Looking at the main character, you realize how connected he is to the philosophy …. Bes Kallaku është kthyer në personazhin më kontravers në showbizzin shqiptar. Falco - Film Shqiptar I Verteti Nga Bes Kallaku Просмотры : 19 971 от : STREET GUYS. 340,660 likes · 485 talking about this. Falco del cuore. Përmes një postimi në Instagram, Bes Kallaku ka publikuar trailerin e filmit "Falco" që pritet të dalë së shpejti në kinema. Cuore, tu il cuore. Komediani i njohur shqiptar, Bes Kallaku së fundmi është takuar me futbollistin e njohur francez, Franck Ribery, shkruan lajmi. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. The story of "Falco Lacjani", Hawk, the famous character who lived robbing the homes of the wealthy Italians, one beautiful working night his phone rings and he is announced that he will become a deputy, because in the district of Lezha after resignation of 4 deputies on the list, his name is the successor in that list and automatically belongs to the mandate of the MP. U mbajt ditën e djeshme premiera e filmit të parë të aktorit shumë të dashur për publikun, Bes Kallakut. islami @hutaledia @a2maci @ornelakaraj @heart_of_art__ @mario_vargo @ened_kuka @adi. Social Links. Vetëm pak ditë më parë, Bes Kallaku, ka shfaqur në kinema filmin e tij të parë, “Falco”. Приказна за „Фалко Лацијан“, Хоук, славниот лик кој живеел ограбувајќи ги домовите на богатите Италијанци. Aktualisht, është duke punuar mbi shfaqjen televizive BE Cafe në Klan TV. They have one child. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. falco bes kallaku online free See also: Keyword List - Page 80,067 If none of the results above match your query, feel free to try another search using a different search term. January 12 ·. Si bëhet deputet “Falco Laçjani”, Bes Kallaku flet për herë të parë për filmin 17:34 15/11/2019. 615,222 likes · 41,489 talking about this. Komediani bashkë me ekipin e tij kanë punuar për një kohë të gjatë për realizimin e tij e për të cilin pritet të ketë shikueshmëri të lartë. In addition to. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Një ditë më parë ai ka ndarë me ndjekësit në llogarinë në 'Instagram', një foto të të gjithë stafit, i cili sipas tij ka punuar për realizimin e komedisë me titull 'Falco'. derhemi @olsibylyku1 @eduartgrishaj @lorinterezi @rashelkolaneci @besa. Qefi Qefi: Comments. 'Falco’ së shpejti në kinema, Bes Kallaku publikon datën 14:50 , 12/11/2019 Prej disa kohësh aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, lajmëroi publikimin e filmit të tij të parë, “Falco”. al Anëtar Aktiv. Topics Movie. Tags: falco; falco 2019; falco 2020; falco bes. Sherri me Ermal Mamaqin, filmi “Falco”, dhe debati me Rezart Veleshnja e kanë kthyer Kallakun në “sherrxhiun” e estradës shqiptare. Biography Bes Kallaku is best known as a Pop Singer. Bes kallaku fb keyword after analyzing the system lists the list of keywords related and the list of › falco bes kallaku full movie › 0123movies hub falco. Nga kapuçi i hajdutit te kostumi i politikanit, Bes Kallaku flet në RTV Ora për "Falco-n". 12 ora 18'30 21. I dha filmit "Falco" hijeshine dhe bukurine qe duhej. Nëpërmjet një postimi në profilin e “Instagram”-it, Besi ka falenderuar të gjithë ata që u bënë pjesë për realizimin e filmit. Bes Kallaku Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video) 3:38 Bes Kallaku ft. Ndërsa pritet të me 20 nëntor të shfaqet në kinema, Besi tha se subjekti është një pasqyrim i realiteti politik në Shqipëri, që vjen në mënyrë komike. Shpesh herë aktorët e tashmë producentët postonin foto në Instagram, aty ku tregonin kastin e aktorëve apo pjesë të ndryshme nga sheshxhirimet. Music Tales. Bes Kallaku releases 'Falco' movie trailer! Shkruar nga Anabel. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj dhurojnë 5 milionë lekë dhe paratë e biletave të "Falco" për rindërtimin e shtëpive në Bubq. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Sei, sei l'amore mio sei. Shiko filmin "Falco" nga Bes Kallaku online ne www. Bes Kallaku shared a photo on Instagram: "Ca do bojm??? "Falco" @falco_themovie" • See 3,003 photos and videos on their profile. Bes Kallaku Falco Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Bes Kallaku Falco Video. Based on the Albanian actuality, I had to change the composition and development of the script several times during this time. Aktori shqiptar i njohur i humorit, Bes Kallaku, njihet për rolet e tij të shumta, që ndër vite ka bërë publikun të qeshë. Prej kohësh ai ka nisur xhirimet e filmit të parë si producent dhe njëkohësisht edhe si aktor dhe në datën 20 Nëntor do të jetë edhe premiera e. He is famously known for acting at Top Channel's famous "Portokalli", a late night comedy show and his charitable endeavours. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i “Skifterit”. TIRANË- Aktori i humorit Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin e pasdites me Rudina Magjistarit ku ka folur për filmin e tij më të ri, "Falco-n". Historia e “Falco Lacjanit”, Skifterit, personazhit te famshem qe jetonte duke grabitur shtepite e te pasurve italiane, nje nate te bukur pune i bie telefoni dhe e lajmerojne qe do te behet deputet, per shkak se ne qarkun e Lezhes pas doreheqjes se 4 deputeteve ne liste, emri i tij eshte pasardhesi ne ate liste dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. Klajdi Haruni - Skifterja zemres 2:52 Bleona - #HATERS Ft. Tu, tu falco mio Bes Kallaku: Top 3. Bes Kallaku. 14 MB / Bes Kallaku 16 Falco-Rock Me Amadeus mp3 Duration 4:09 Size 9. Sections of this page. #Falco #movie #comedy #fun #crazy @arben. "Falco" @falco_themovie. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jul 6, 2019. Në premierën e filmit Falco, Bes Kallaku ka dy fjalë për Altin Bashën dhe Agron Llakajn. © Copyright 2020 Falco The Movie - All rights reserved. Ka treguar se bën humor më të mirë se Bes Kallaku”, shprehet Kelvi. Aktori ka treguar se ka punuar shumë për këtë arritje, për rreth dy vite e gjysmë, ka derdhur shumë mund dhe ka. Bes Kallaku që së fundmi i është futur edhe aktrimit, shumë shpejt do të vijë në treg me një film humoristik. Bes Kallaku thumbon Ermalin,’Nuk synojmë thyerje rekordesh, por thyerje brinjësh nga të qeshurat’ (FOTO) Paparazzi , Slider 22/07/2019, 10:35 22/07/2019. January 12 ·. Ai nuk ka zbuluar shumë detaje të tjera, megjithatë në media kanë qarkulluar fjalë se pjesë e kastit të aktorëve do të jenë dhe Luana Vjollca bashkë me Blendi Fevziun. Loading Unsubscribe from FilmSeriale24? Cancel Unsubscribe. Rudina Dembacaj: E ke parë filmin "Falco"? Ermal Mamaqi: E kam parë. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer 2 [HD] mp3 Duration 0:56 Size 2. % buffered 00:00. 615,223 likes · 45,004 talking about this. Post this post on Instagram A post shared by See who's playing (@shikokushluan) on Dec 27, 2019 at 11:11 am PST. FILMI I FSHI PER ARSYE TE MBROJTJES SE PRIVATESISE! Historia e "Falco Laçjanit", Skifterit, personazhit të famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që do të bëhet deputet, për shkak se në qarkun e Lezhës pas dorëheqjes se 4 deputetëve në listë, emri i tij është pasardhësi në atë. 93 MB / Amadeo Kurti 9. Ka vetëm pak kohë që ka dalë në kinema filmi i parë i aktorit Bes Kallaku, 'Falco'. Po ashtu, Besi ka falënderuar publikisht […]. Bes Kallaku: Bebe Rexha, bekuar që erdhe dhe kush të solli. The life story of 80s Austrian superstar Falco, the man behind the monster hit "Rock me, Amadeus". Filmi mban titullin "Falco" e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. All free full games downloads are 100% virus safe. Edhe Besi s'më pëlqeu. Directed by Thomas Roth. But in an interview for ABC News' Summer Edition, Kallaku denied it. Ai është i njohur për aktrimin në “Portokalli” tek Top Channel. In addition to. Historia e “Falco Laçjanit”, Skifterit, personazhit të famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që do të bëhet deputet, për shkak se në qarkun e Lezhës pas dorëheqjes se 4 deputetëve në listë, emri i tij është pasardhësi në atë listë dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. Monroe nc movie theater 14. Vjen në mënyrën më komike të mundshme dhe e kemi sjellë aq bukur saç dinë ta pasqyrojnë artistët. Bes Kallaku ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në RTV Ora. Bes Kallaku, Tirana, Albania. hd 10000 tv. Si bëhet deputet “Falco Laçjani”, Bes Kallaku flet për herë të parë për filmin 17:34 15/11/2019. Ajo e ka surprizuar Besin me një tortë, me detaje nga filmi i parë i Besit “Falco”. Aktualisht, është duke punuar mbi shfaqjen televizive BE Cafe në Klan TV. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] Duración 1:48 Tamaño 2. HD LEGO DC: Shazam - Magic & Monsters. Stay safe and healthy. by Sara Gurabardhi. Bes Kallaku "ngacmon" Spiropalin për Grida Dumën (Video). Filmi mban titullin "Falco" e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. Bleona pjesë e filmit 'Falco', artistja shqiptare shpreh gjithë vlerësimin për Bes Kallakun 22 korrik 2019 - 13:52 Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Komediani bashkë me ekipin e tij kanë punuar për një kohë të gjatë për realizimin e tij e për të cilin pritet të ketë shikueshmëri të lartë. With Besart Kallaku, Bleona, Arben Derhemi, Albano Bogdo. Por pas prezantimit te filmit u vu re mungesa e Ermal Mamaqit ne premieren e filmit. Bes Kallaku zbuloi pak kohë më parë se së shpejti do të sillte një film komedi me titull ‘Falco’. Bork felt that the b-side, "Der Kommissar", was much stronger. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Së fundmi Besi ka treguar se pjesë e filmit do të jetë edhe futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi. Por sa është paguar Bleona për të qenë pjesë e filmit dhe çfarë roli do të luajë ajo? Bes Kallaku foli sot i ftuar në emisionin "Rreze. Part of Bes Kallaku's "Falco" movie, in addition to actors like Arben Derhemi, Albano Bogdo or Olsi Bylyku, will also be known characters, such as Bleona for example. Kush nuk e ka pare ende mund te gjej filmin e BES KALLAKUT , tek linku falas pa pagese. Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. They have one child. Bes Kallaku: Bebe Rexha, bekuar që erdhe dhe kush të solli. Aktori shqiptar i njohur i humorit, Bes Kallaku, njihet për rolet e tij të shumta, që ndër vite ka bërë publikun të qeshë. U mbajt ditën e djeshme premiera e filmit të parë të aktorit shumë të dashur për publikun, Bes Kallakut. mov @sonshalci @albertkocaj @ergyspenxha @arjolademiri @dard. " The track "Vienna Calling" is a forgotten minor hit, as it charted in the Top 20. Mbrëmjen e sotme aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka udhëtuar drejt Prishtinës së bashku me kastin e aktorëve të filmit ‘Falco’ dhe partneren e tij, Xhensila Myrtezaj, për të mbajtur atje premierën e projektit kinematografik, të realizuar disa muaj më parë. Loading Unsubscribe from FilmSeriale24? Cancel Unsubscribe. islami @hutaledia @a2maci @ornelakaraj @heart_of_art__ @mario_vargo @ened_kuka @adi. The story of "Falco Lacjani", Hawk, the famous character who lived robbing the homes of the wealthy Italians, one beautiful working night his phone rings and he is announced that he will become a deputy, because in the district of Lezha after resignation of 4 deputies on the list, his name is the successor in that list and automatically belongs to the mandate of the MP. Pasi pulikoi trajlerin e këtij filmi, aktori tha se ka punuar shumë rreth këtij projekti, por është një komedi që do t'i bëjë të gjithë të qeshin. ooo Everything in One Place to Download! Falco Bes Kallaku HD Video. Traducción de 'Skifterja zemrës' de Bes Kallaku del Albanés al Italiano. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Kallaku ka zbuluar sot dhe një tjetër personazh të njohur shqiptar që do të jetë pjesë e filmit. Sistemi Operativ: Linux. com [HD] "SEDER" - FILMI I PLOTE ( WITH ENGLISH SUBTITLES ) OFFICIAL MOVIE [HD] - Duration: Bes Kallaku - Parajsa e Skifterave 2016. 1m Followers, 628 Following, 3,017 Posts - See Instagram photos and videos from Bes Kallaku (@bes_kallaku). Bes Kallaku releases 'Falco' movie trailer! Bes Kallaku has announced that he has been working on a new cinematic project, a film called "Faclo" for two years. Filmi "Falco" i Bes Kallakut një sukses i garantuar, spektatorët pushtojnë kinematë, të qeshura pa fund 21:55 , 20/11/2019 Prej javësh është përfolur shumë për një filmin e parë të aktorit të njohur Bes Kallaku, të titulluar "Falco", por më në fund sot ky film ka patur premierën e tij në disa nga kinematë kryesore. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Oct 25, 2019 at 5:43am PDT “Pas me shum se 2 vite e gjysem pune, shum lodhjeje, sakrifice, ju premtoj se “Falco” do ju thyeje brinjet nga te qeshurat. Historia e "Falco Laçjanit", Skifterit, personazhit te famshem që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që i takon mandati i deputetit. Bes Kallaku Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video) 3:38 Bes Kallaku ft. Aktori dhe këngëtari i njohur nga Shqipëria, Bes Kallaku, ka qenë mjaft aktiv edhe këtë vit si me projekte muzikore, e po ashtu edhe me projekte të tjera siç ishte filmi “Falco”. Download Falco Film Shqiptar Download Lagu Falco Film Shqiptar MP3 dapat kamu download secara gratis di Waptrick. Ka vetëm pak kohë që ka dalë në kinema filmi i parë i aktorit Bes Kallaku, 'Falco'. Kallaku ka. dopio mp3, Download or listen dopio song for free, dopio. mp3, dopio Free MP3 Download. Please practice hand-washing and social distancing, and check out our resources for adapting to these times. Besart “Bes” Kallaku (lindur më 20 nëntor 1985) është një aktor shqiptar, komedian, futbollist, i cili ka luajtur si një sulmues për klubin shqiptar Shënkolli. com 22/07/2019, 13:06 22/07/2019 Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Lajmin e bëri të ditur Kallaku përmes një postimi në Instagram, ku ndër tjerash shkroi se ky film pasqyron realitetin shqiptar, por në mënyrë komike, transmeton rtv21. 50 MB / Mickey Mouse 17 Messenger à un ami. Bes Kallaku na prezantoi me filmin e ri, por tashmë zbuluam edhe rolin e Xhensilës Publikuar më: 19:44 11-06-2019 Bes Kallaku na surprizoi të gjithëve me vendimin e tij për t’iu futur industrisë kinematografike dhe për më tepër me kompaninë e tij “Loku Film”. Bes Kallaku ka zbuluar ditën e sotme trailerin e filmit "Falco", që pritet të dalë së shpejti në kinema. Ndërsa […]. A few hours ago, the humorous actor has for the first time released a comedy trailer that will come with his directing and script. Falcoware is a great entertainment game portal with an enormous choice of free full games downloads! Get hooked at Falcoware. Klajdi Haruni - Skifterja zemres 2:52 Bleona - #HATERS Ft. Në një intervistë ekskluzive, Besi ka zbuluar diçka më shumë mbi subjektin e filmit. Sonte në Qendrën për Kulturë në Gostivar ,Filmi “FALCO” nga Bes Kallaku By Gostivari Sot Posted on 29 Janar, 2020 Sonte në Qendrën për Kulturë në Gostivar me fillim në ora 18:00 dhe 20. Mbrëmjen e sotme është mbajtur premiera e filmit 'Falco' nga Bes Kallaku. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. derhemi @olsibylyku1 @eduartgrishaj @lorinterezi @rashelkolaneci @besa. Technology, channel, partner programmes, new products, events, people, expert talk, cloud, security, storage, mobility, research, white papers, news releases. Bes Kallaku ka zbuluar ditën e sotme trailerin e filmit "Falco", që pritet të dalë së shpejti në kinema. Aktualisht, është duke punuar mbi shfaqjen televizive BE Cafe në Klan TV. This is where our hero. Instagram : @gentfatali Snapchat : gentfatali. Vlerësoj njerëzit që punojnë fort dhe Ermal Mamaqi është njëri nga ata. amazon, bes kallaku, falco, film, sukses. hd 10000 tv. 23:31 | 09/18/2019 Foto: Instagram Bes Kallaku është takuar me futbollistin e njohur francez. Prej kohësh ai ka nisur xhirimet e filmit të parë si producent dhe njëkohësisht edhe si aktor dhe në datën 20 Nëntor do të jetë edhe premiera e. HD Bad Trip. Bes Kallaku الوقت الحقيقي المشتركين العد, المشتركين يعيش عدد (الوقت الحقيقي). 97 MB / Download Here. Eminem është padiskutim reperi më i mirë në botë dhe është vetëquajtur “Zoti i Rap-it”. Bes Kallaku është kthyer në personazhin më kontravers në showbizzin shqiptar. 615,222 likes · 41,489 talking about this. Filmi "Falco" do të ketë në qendër personazhin e mirënjohur të "Skifterit", me të cilin Besi identifikohet prej vitesh tashmë. Bes Kallaku December 26, 2019 · 𝗣𝗲𝗿 𝘁𝗲 𝘀𝗵𝗶𝗸𝘂𝗮𝗿 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗶𝗻 "𝗙𝗮𝗹𝗰𝗼" 𝗸𝗹𝗶𝗸𝗼 𝗹𝗶𝗻𝗸𝘂𝗻 :. com [HD] "SEDER" - FILMI I PLOTE ( WITH ENGLISH SUBTITLES ) OFFICIAL MOVIE [HD] - Duration: Bes Kallaku - Parajsa e Skifterave 2016. #Falco #movie #comedy #fun #crazy @arben. Rudina Dembacaj: E ke parë filmin "Falco"? Ermal Mamaqi: E kam parë. Ndërsa Falco s'më pëlqeu, humor lacash komplet. © Copyright 2020 Falco The Movie - All rights reserved. Since Bleona has been in Tirana for a while, this has been learned from her posts, pictures and videos on Instagram, but only today she is aware that she is on the list of VIP characters of Bes Kallaku&39;s "Falco" movie A production that has been preparing for more than two years is taking its final shape and some of the moments of recent scenes, Besi shared it with his virtual friends Today. This is where all the adventure starts humoursly and satirically depicting the Albanian environmentally reality. FALCO THE MOVIE Falko Bes kallaku shiko filmin Shiko Falco Filmin e plote. Së fndmi dyshohet se një përplasje e mundshme ka ndodhur mes Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit që nisi që në postimet në sheshxhirim, sidomos pasi Mamaqi nuk u shfaq as në. Bes Kallaku. Bes Kallaku Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video) 3:38 Bes Kallaku ft. Cuore, tu il cuore. Shiko filmin "Falco" ne www. Topics Movie. Shpesh herë aktorët e tashmë producentët postonin foto në Instagram, aty ku tregonin kastin e aktorëve apo pjesë të ndryshme nga sheshxhirimet. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer 2 [HD] by Fohm7AOlVi Download: FAKCO 2019 - Bes Kallaku by Q8i8TNE7XL Download: Tags: FAKCO 2019 - Bes Kallaku. Pjesë e filmit 'Falco', Bes Kallaku zbulon sa e pagoi Bleona Qeretin Publikuar tek: showbiz-lifestyle , më 14:03 04-09-2019 Aktori i njohur Bes Kallaku prej disa kohësh po punon për filmin e tij "Falco". Vetëm pak ditë më parë, Bes Kallaku, ka shfaqur në kinema filmin e tij të parë, “Falco”. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer 2 [HD] mp3 Duration 0:56 Size 2. Filmi mban titullin "Falco" e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. Por në të vërtetë sukseset e tij profesionale nuk kanë mbaruar ende. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Mbrëmjen e sotme aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka udhëtuar drejt Prishtinës së bashku me kastin e aktorëve të filmit 'Falco' dhe partneren e tij, Xhensila Myrtezaj, për të. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] - Duration: 108 seconds. Ai ka shfrytëzuar llogarinë e tij në Instagram, për të falenderuar të gjithë personelin mjeksorë, që këtë krizë e ka punën më të vështirë, shkruan Gazeta Sinjali. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Prej disa kohësh aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, lajmëroi publikimin e filmit të tij të parë, "Falco". Developed by Creative PointCreative. Në një intervistë ekskluzive, Besi ka zbuluar diçka më shumë mbi subjektin e filmit. HD I Got Five on it 3. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. #Falco #movie #comedy #fun #crazy @arben. Githashtu në këtë p. Historia e “Falco Laçjanit”, Skifterit, personazhit te famshem që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që i takon mandati i deputetit. Si bëhet deputet “Falco Laçjani”, Bes Kallaku flet për herë të parë për filmin 17:34 15/11/2019. islami @hutaledia @a2maci @ornelakaraj @heart_of_art__ @mario_vargo @ened_kuka @adi. With Manuel Rubey, Patricia Aulitzky, Christian Tramitz, Martin Loos. Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të famshme dhe të dashura për publikun shqiptar. Historia e “Falco Lacjanit”, Skifterit, personazhit te famshem qe jetonte duke grabitur shtepite e te pasurve italiane, nje nate te bukur pune i bie telefoni dhe e lajmerojne qe do te behet deputet, per shkak se ne qarkun e Lezhes pas doreheqjes se 4 deputeteve ne liste, emri i tij eshte pasardhesi ne ate liste dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. In addition to the humorous characters he plays, Besart has debuted in two. Bes Kallaku الوقت الحقيقي المشتركين العد, المشتركين يعيش عدد (الوقت الحقيقي). Kush nuk e ka pare ende mund te gjej filmin e BES KALLAKUT , tek linku falas pa pagese. com [HD] "SEDER" - FILMI I PLOTE ( WITH ENGLISH SUBTITLES ) OFFICIAL MOVIE [HD] - Duration: Bes Kallaku - Parajsa e Skifterave 2016. 2019 • 20:58 Linku i lajmit u kopjua. E Mërkurë 20 Nëntor 2019 English. Aventura e heroit të filmit zë fill tek fakti se nga personazh i famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një ditë e […]. Pak para premierës së 'Falco', Bes Kallaku zbulon disa momente nga prapaskenat 22:59 , 27/10/2019 Muajin e ardhshëm aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku zbuloi se do të sjellë premierën e filmit të tij të quajtur 'Falco'. Filmi për aktorin ka qenë një ëndërr e madhe, realizimi i së cilës padyshim i ka kërkuar shumë mund dhe sakrifica. Ky i fundit ka qenë i ftuar në emisionin "Wake Up" ku është pyetur për filmin dhe nuk është lënë pa u ngacmuar edhe për pagesat e kastit të aktorëve, që përfshin emra si Bleona Qereti, Arben Derhemi, Albano Bogdo, Olsi Bylyku, Margent Çaushi, Drane Xhai. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Historia e "Falco Lacjanit", Skifterit, personazhit te famshem qe jetonte duke grabitur shtepite e te pasurve italiane, nje nate te bukur pune i bie telefoni dhe e lajmerojne qe do te behet deputet, per shkak se ne qarkun e Lezhes pas doreheqjes se 4 deputeteve ne liste, emri i tij eshte pasardhesi ne ate liste dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. A legtöbb oldal esetében a letöltés gombra jobb klikk mentés másként kell letölteni a videót, vagy ha már rákattintottál és elindul a videó akkor használd a böngésző menüjét a fájl -> oldal mentése másként. Directed by Thomas Roth. Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku publikoi trailerin e filmit "Falco", i cili do të publikohet së shpejti. derhemi @olsibylyku1 @eduartgrishaj @lorinterezi @rashelkolaneci @besa. 1k Likes, 258 Comments - Bes Kallaku (@bes_kallaku) on Instagram: “#Falco the movie, @velipojagrandeuroparesort”. Skifterja zemrës: 2. Falco 2019-Film i plote. Vetëm pak ditë më parë, Bes Kallaku, ka shfaqur në kinema filmin e tij të parë, “Falco”. Tags: falco; falco 2019; falco 2020; falco bes. Filmi është me regji dhe skenar të Besit dhe në të luajnë Bes Kallaku, Bleona Qerreti, Arben Derhemi, Albano Bogdo, Olsion Bylyku, Krist Prenga, Rashel Kolaneci, Sara Kolami, Drane Xhai, Margent Caushi, Nadege Ndjebayi. Falco - Der Kommissar (Official. Print This Article Share it With Friends. Shiko filmin "Falco" ne www. Përmendim që Hemes Nikaj ndodhet në qeli. Sonte në Qendrën për Kulturë në Gostivar ,Filmi “FALCO” nga Bes Kallaku By Gostivari Sot Posted on 29 Janar, 2020 Sonte në Qendrën për Kulturë në Gostivar me fillim në ora 18:00 dhe 20. Gjithashtu, në kastin e aktorëve do […]. Part of Bes Kallaku's "Falco" movie, in addition to actors like Arben Derhemi, Albano Bogdo or Olsi Bylyku, will also be known characters, such as Bleona for example. Skifteri - 6,170 Photos. While Bes Callak has been working on the Falco movie for a long time, people are curious to know more Bleona Qereti&39;s participation in the film was also recently revealed, but we did not know what role she would play Today, invited to the show "Sunlight" on Report Tv, Bes Kallaku has shown more about Bleona&39;s role and her participation in the elephant, including the pay for which. Filmi mban titullin "Falco" e në të luajnë shumë aktorë e personazhe të njohur duke përmendur këtu Bleona Qeretin, Arben Derhemin, Olsi Bylykun, Albano Bogdon etj. Falko Bes Kallaku Gratuit En Streaming Streaming Complet, falko+bes+kallaku, Film Streaming Complet VF en Francais Si vous ne voyez pas de contenu ici, tapez simplement le titre du film ou de la série dans le champ de recherche ci-dessous et cliquez sur le bouton de recherche. Premiera e filmit të fundit të Bes Kallakut “Falco” ishte planifikuar të mbahet nesër më 27 nëntor në Prishtinë. Në një periudhë kur kinematografia shqiptare ka 'shpërthyer' me projekte nga aktorë të humorit të shndërruar në producentë e regjisorë, një prej filmave të shumëpritur ka nisur numërimin prapa deri në. Accessibility Help. A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on Jul 6, 2019. 04/09/2019, 12:46 04/09/2019. Ai së bashku me Xhensila Myrtezaj janë bërë prindër të një vajze të quajtur, Ajka, të cilën e quajnë si suksesin më të madh në jetën e tyre. Falco - Film i Plote Full Movie - Bes Kallaku (Filma Me Titra Shqip) FilmSeriale24. Currently, he is hosting BE Cafe tv show at Klan TV. Oraret e sotme ne Cineplexx. 12 ora 18'30 20. Kallaku ka zbuluar sot dhe një tjetër personazh të njohur shqiptar që do të jetë pjesë e filmit. We use cookies for various purposes including analytics. Print This Article Share it With Friends. Aktualisht, është duke punuar mbi shfaqjen televizive BE Cafe në Klan TV. Aktori njëherësh këngëtari i njohur shqiptar Besart Kallaku, ka publikuar trailerin e filmit të tij më të ri "Falco The Movie" Për skenarin dhe regjinë është përkujdesur vetë Besarti dhe i takon zhanrit komedi, transmeton Gazeta Sinjali. #Falco #movie #comedy #fun #crazy @arben. 77 MB / FALCO 7 Falco Duración 3:23 Tamaño 4. Aktori i humorit Bes Kallaku, 'palestër' në kushte shtëpie Gjithashtu aktori ka marrë shumë urime nga miqtë për filmin e tij të parë. Sistemi Operativ: Linux. Aktori Bes Kallaku po përgatitet për publikimin e filmit të tij të parë "Falco". Motra prezantuese e Bes Kallakut rrëfen jetën në ekran, aktori i bën mësuar nga publiku se Ana Kallaku, moderatore në Scan Tv, nuk ka dashur asnjëherë të prezantohet me publikun si motra e aktorit të humorit, Bes. Bleona pjesë e filmit 'Falco', artistja shqiptare shpreh gjithë vlerësimin për Bes Kallakun 22 korrik 2019 - 13:52 Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Trailer i filmit Falco | HD | Pause Play. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] mp3 Duration 1:48 Size 4. Bes Kallaku me fjalë të mëdha për ekipin e "Falco" dhe mysafirët (FOTO) By Prive KlanKosova on Nën 21, 2019. You May Also Like. Besart "Bes" Kallaku (lindur më 20 nëntor 1985) është një aktor shqiptar, komedian, futbollist, i cili ka luajtur si një sulmues për klubin shqiptar Shënkolli. Bes Kallaku thumbon Ermalin,’Nuk synojmë thyerje rekordesh, por thyerje brinjësh nga të qeshurat’ (FOTO) Paparazzi , Slider 22/07/2019, 10:35 22/07/2019. 16 November 2019. Read about music throughout history. Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku, ka publikuar pamjet e para të filmit "Falco" për të cilin ka vite që po punohet në të. Në fjalën e tij, Besi nuk harroi të falënderoi të gjithë ata që i. Jan 23, 2020 - Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] - YouTube Stay safe and healthy. Stream ad-free or purchase CD's and MP3s now on Amazon. 00 of eligible items sold or fulfilled by Amazon. Mbrëmjen e sotme është mbajtur premiera e filmit 'Falco' nga Bes Kallaku. BES KALLAKU --- KATUNARI GANGSTA official videoMusic by StineLyrics by Bes KallakuDirected by Erjon Isai, Bes KallakuCamera Eduart tags: 2011 albania bes Comedy erandistic fushe_kruje gangsta Most Viewed. 04/09/2019, 12:46 04/09/2019. Ti në filmin “Falco” i kishe të gjithë”. Bes Kallaku: “Ah jo, nuk ka qenë aktor, por në Premierë ka qenë. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer 2 [HD] mp3 Duration 0:56 Size 2. In addition to the humorous characters he plays, Besart has debuted in two. Gezuar Baftjar: 3. by Sara Gurabardhi. Arsyeja: të dy ishin duke xhiruar filmat personalë. Aktori i njohur shqiptar i humorit Bes Kallaku, është solidarizuar me të gjithë të prekurit nga virusi COVID-19, e që numri i tyre sa vjen e po rritet. Aktualisht, është duke punuar mbi shfaqjen televizive BE Cafe në Klan TV. HD The Willoughbys. Tags: falco; falco 2019; falco 2020; falco bes. Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë një prej çifteve më të famshme dhe të dashura për publikun shqiptar. File Name: Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD]. Siç dihet prej kohësh Bes Kallaku po punon për realizimin e filmit “Falco” në të cilin do të luajnë personazhe shumë të njohur dhe pritet të publikohet së shpejti. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. Filmi i plote HD. Bes Kallaku ka zbuluar ditën e sotme trailerin e filmit “Falco”, që pritet të dalë së shpejti në kinema. Së fundmi Besi ka treguar se pjesë e filmit do të jetë edhe futbollisti i njohur i kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi. Gjithashtu, në kastin e aktorëve do […]. com 22/07/2019, 13:06 22/07/2019 Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. 5 milion lekë dhe fitimet e biletave të “Falco”, Bes Kallaku jep premtimin për banorët e Bubqit. Komediani bashkë me ekipin e tij kanë punuar për një kohë të gjatë për realizimin e tij e për të cilin pritet të ketë shikueshmëri të lartë. Below 10 websites will let you watch the full online movies (even the latest ones) for free. January 12 ·. TIRANE Bes Kallaku prej disa muajsh ka nisur xhirimet për filmin ‘Falco’, në të cilin ai ka rolin e regjisorit, skenaristit dhe aktorit protagonist. Postimet: 585 Pëlqimet: 197 Pikë nga trofetë: 73. islami @hutaledia @a2maci @ornelakaraj @heart_of_art__ @mario_vargo @ened_kuka @adi. Bes Kallaku nxjerr film mafiozësh, ja kur shfaqet në kinema (VIDEO_trailer) Publikuar tek: kulture-art, më 16:50 27-04-2016. tv “Pas me shum se 2 vite e gjysem pune, shum lodhjeje, sakrifice, ju premtoj se “Falco” do ju thyeje brinjet nga te qeshurat. com [HD] "SEDER" - FILMI I PLOTE ( WITH ENGLISH SUBTITLES ) OFFICIAL MOVIE [HD] - Duration: Bes Kallaku - Parajsa e Skifterave 2016. falco bes kallaku netflix See also: Keyword List - Page 79,858 If none of the results above match your query, feel free to try another search using a different search term. Por Besi nuk ishte i pranishëm, pasi është në një udhëtim jashtë Shqipërisë së bashku me bashkëshorten, Xhensila Myrtezaj. Historia e “Falco Laçjanit”, Skifterit, personazhit të famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që do të bëhet deputet, për shkak se në qarkun e Lezhës pas dorëheqjes se 4 deputetëve në listë, emri i tij është pasardhësi në atë listë dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. Falco del cuore. Discover the most famous people from Tirana, Albania including Mateo Paradiso, Enca Haxhia, Elvana Gjata, Loresa Hamitaj, Masiela Lusha and many more. Falco Bes Kallaku Video Download 3GP, MP4, HD MP4, And Watch Falco Bes Kallaku Video. Besart "Bes" Kallaku (lindur më 20 nëntor 1985) është një aktor shqiptar, komedian, futbollist, i cili ka luajtur si një sulmues për klubin shqiptar Shënkolli. Pak kohë më parë, aktori i humorit Bes Kallaku bëri të ditur se do të sjellë filmin e tij më të ri, i cili do të titullohet “Falco the movie”. Diskutim Shikoni Filmin FALCO (2019 Nga Bes Kallaku) Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Alkeo, 30 Dhjetor 2019. Dy ditë më parë filmi "Falco" nga Bes Kallaku pati premierën dhe të ftuar ishin shumë personazhe VIP. Traducción de 'Skifterja zemrës' de Bes Kallaku del Albanés al Italiano. falco; falco 2019; falco 2020; falco bes kallaku; falco film shqipetar; Faqeja 2 nga 3 < Kthehu 1 2 3 Tutje > tupac. Aktori i humori Bes Kallaku i ftuar në Ora News ka folur për herë të parë për subjektin që do të ketë filmi i tij, Falco. Since Bleona has been in Tirana for a while, this has been learned from her posts, pictures and videos on Instagram, but only today she is aware that she is on the list of VIP characters of Bes Kallaku&39;s "Falco" movie A production that has been preparing for more than two years is taking its final shape and some of the moments of recent scenes, Besi shared it with his virtual friends Today. Falco 2019-Film i plote. Filmi "Falco" do të ketë në qendër personazhin e mirënjohur të "Skifterit", me të cilin Besi identifikohet prej vitesh tashmë. Tv series movies action comedy 2018 Fulhd movie cinema tv Season. Published: 25 Oct 2009. Untuk melihat detail lagu dari Falco film shqiptar klik salah satu judul yang cocok, kemudian untuk link download Falco film shqiptar ada di halaman berikutnya setelah anda mengkliknya dan link downloadnya di sediakan ada beberapa yang bisa kalian pakai. Besi ka zbuluar se filmi do të jetë një komedi ku do të përfshihet personazhi i famshëm i “Skifterit”. Shiko filmin "Falco" ne www. Besart "Bes" Kallaku (born 20 November 1985) is an Albanian actor, comedian, footballer, and singer who plays as a forward for Albanian club Shënkolli. derhemi @olsibylyku1 @eduartgrishaj @lorinterezi @rashelkolaneci @besa. Bes Kallaku, pas deklaratave se Enca bën "për ballkon", ndërsa Bleona për profesionalizëm, duke iu referuar këtu roleve që këto dy të fundit kanë tek filmat respektivë të publikuar së fundmi, ka ngjallur reagimin e ashpër të Enca Haxhia. falco; falco 2019; falco 2020; falco bes kallaku; falco film shqipetar; Faqeja 2 nga 3 < Kthehu 1 2 3 Tutje > tupac. Nga postimet në rrjetet sociale e kemi parë një pjesë të mirë të kastit të aktorëve dhe pjesë e tij. HD Sebastian Maniscalco: Stay Hungry. Artisti hyri në Instagram për të zbuluar pamjet e para dhe për të thënë se pas lëshimit të këtij filmi, do të 'plasin' të qeshura të mëdha. Besart Kallaku is an actor and writer, known for Falco (2019), Pit Stop Mafia (2016) and Lazarat (2019). Klajdi Haruni - Skifterja zemres 2:52 Bleona - #HATERS Ft. 'Falco' vazhdon rrugëtimin në Prishtinë, Xhensila ndan me të gjithë disa nga momentet para shfaqjes së filmit. Bes Kallaku që së fundmi i është futur edhe aktrimit, shumë shpejt do të vijë në treg me një film humoristik. "Falco" Nje film nga Bes Kallaku. Bes Kallaku - FALCO THE MOVIE | Official Trailer [HD] Duración 1:48 Tamaño 2. U mbajt ditën e djeshme premiera e filmit të parë të aktorit shumë të dashur për publikun, Bes Kallakut. Në këtë postim nuk kanë munguar falenderimet e aktorit të humorit për të gjithë ata që asistuan në realizimin e filmit. Pas premierës që u bë mbrëmë në kinema, Kallaku hyri sot në Instagram për të postuar fotografi nga … Continue reading Bes Kallaku me fjalë të mëdha për ekipin e. They have one child. Ledri Vula i plotëson dëshirën një vogëlusheje këtë fundvit. hd 10000 tv. #Falco #movie #comedy #fun #crazy @arben. To connect with Bes Kallaku, join Facebook today. 615,223 likes · 45,004 talking about this. Xhirimet kanë nisur dhe gjasat janë që të publikohet në fund të këtij viti ose në fillim të 2020-ës. Please practice hand-washing and social distancing, and check out our resources for adapting to these times. Shiko filmin "Falco" ne www. 13/12/2019, 21:05 13/12/2019. Looking at the main character, you realize how connected he is to the philosophy […]. Një muaj më parë Bes Kallaku pohoi publikisht se shumë shpejt do të publikojë një projekt të tijin filmik, të cilit i është dedikuar dy vite me radhë. Por sa është paguar Bleona për të qenë pjesë e filmit dhe çfarë roli do të luajë ajo? Bes Kallaku foli sot i ftuar në emisionin "Rreze. With Manuel Rubey, Patricia Aulitzky, Christian Tramitz, Martin Loos. Prej një kohe të gjatë punoi me shumë personazhe të njohur të.